• lv
  • en
  • de

Dzīve notiek šeit un tagad. Nav cita mirkļa, kurā varētu kaut ko mainīt, kā vien šis brīdis, ši sekunde, šis elpas vilciens!

Gada prognoze katrai horoskopa zīmei

Auns

Par Aunu vienmēr gribējies teikt: „Trakajiem pieder pasaule!’’ Arī šis gads nebūs izņēmums. Joprojām Auns ir viena no zīmēm, kura pakļauta iespējami lielām pārmaiņām dzīvē. Svarīgākais, kas šajā gadā būtu jāatceras, ka nekas nav neiespējams un viss ir iespējams. Jo trakāka ideja, jo lielāka varbūtība, ka tā tiks pamanīta, realizēta un gala rezultātā nesīs panākumus. Kas attiecas uz attiecību jomu, Auni lieliem pārbaudījumiem jau ir izgājuši cauri, tagad vairāk jāpiestrādā pie kopīgiem finanšu, kredītsaistību un arī intīmiem jautājumiem. Reizēm var likties, ka partneris ir pārāk norūpējies par naudu un nesaprot, ka dzīvē ir arī svarīgākas lietas. Par to nevajag dusmoties, bet gan reizēs, kad jāmaksā kopīgie rēķini, ielikt kopējā katlā arī savu artavu no nopelnītā. Tā teikt, lai vilks paēdis un kaza arī dzīva.

Pirmajā pusgadā vairāk veiksies viss, kas saistīts ar izglītību, tuviem vai tāliem ceļojumiem, komunikāciju, līgumu slēgšanu un parakstīšanu. Iespējama veiksmīga sadarbības uzsākšana ar ārzemēm. Apkārtējie cilvēki būs pretimnākoši un draudzīgi. Iespējams, pašā gada sākumā nāksies pabeigt kādas iepriekš aizsāktas lietas. Savukārt sākot ar februāri jau droši var lūkoties jaunu apvāršņu virzienā.

Skaistākais laiks Auniem būs jūnija beigas – jūlijs, kad, iespējams, piepildīsies kāda kvēlākā vēlēšanās, tiks dibināta ģimene, piedzims bērniņš un notiks vēl simts un viena brīnišķīga lieta. Iespējama mājokļa būvniecība vai iegāde.

Otrajā pusgadā Auna uzmanība vairāk būs pievērsta ģimenei un mājokļa labiekārtošanai.

Saspringtākie periodi darbā gaidāmi maijā un novembrī.

Vērsis

Lielākais pārbaudījums, kas Vērsim šajā gadā būs jāiztur, saistīts ar partnerattiecībām, laulību, kā arī citām līgumsaistībām. Tāpēc situācijās, kad kāds kāpj uz varžacīm vienmēr vajag paturēt prātā domu, ka sarežģījumi domāti tam, lai viņus risinātu, nevis spītīgi ignorētu līdz vadzis salūzt simts nesalīmējamās lauskās. Neprecētajiem Vēršiem šis ir labs laiks, lai beidzot saņemtos un oficiāli noformētu savas saistības.

Visa gada garumā iespējams gūt jaunas garīgas atklāsmes. Brīžiem liksies, ka viss, ko iepriekš esi zinājusi, kam ticējusi, nekam neder un ir pilnīgi un galīgi novecojis. Tā gluži nav. Cilvēks visa mūža garumā aug un attīstās. Tāpēc informācija, kuru saņemam noteiktā dzīves periodā nozīmē to, ka esam tai gatavi.

Veiksme saistīta ar ārzemēm vai ārzemniekiem. Pirmajā pusgadā var parādīties biznesa iespējas, kas ilgtermiņā atnesīs lielu labumu. Iespējams, atklāsi pavisam jaunu un agrāk neizmantotu ienākumu veidu, kas palīdzēs tev labi nopelnīt. Līdz ar to par ienākumiem Vērši sūdzēties nevarēs, savukārt sākot ar jūnija beigām būtu vērts padomāt par iespējām izglītoties, paplašināt savu redzējumu vai celt kvalifikāciju.

Iespējama jauna, komfortabla auto iegāde, mājokļa pirkšana/pārdošana vai būvniecība.

Otrajā pusgadā ļoti svarīgi neapstāties pie iesāktā, pabeigt visus darbus un turēties pie pieņemtajiem lēmumiem. Tas attiecas gan uz attiecībām, gan biznesu.

Dvīņi

Radošais un izdomas bagātais Dvīnis turpinās savu slavas gājienu arī šajā gadā. Galvenās prioritātes - darbs, ienākumi un arī veselība. Tas nozīmē, ka vai nu darba paliks vairāk, iespējams, pat reizēm nāksies atteikties no kāda piedāvājuma, lai visu varētu paspēt, vai arī nāksies pārskatīt un sakārtot darba attiecības ar darba devēju, kas reizēm var nozīmēt aiziešanu no netīkamas darba vietas. Nedrīkst ilgstoši darīt lietas, kuras nepatīk vai nesniedz morālo gandarījumu.

Ja vēl nav sperti soļi sava biznesa virzienā, tad vasara varētu būt laiks, kad šādu iespēju garām laiks nevajadzētu. Sākot ar jūnija beigām Dvīnim ievērojami palielināsies ienākumi, līdz ar to celsies pašvērtējums un ticība saviem spēkiem.

Straujajā dzīves skrējienā, protams, nevajag aizmirs par pašsajūtu un vienmēr atrast brīžus, kad sevi palutināt ar labu atpūtu.

Runājot par privātām lietām, Dvīnis mīl pārmaiņas un bieži atsaucas uz jauniem izaicinājumiem. Arī šogad brīvie Dvīņi par piedāvājumu trūkumu sūdzēties nevarēs. Iespējams, kādu pavisam negaidīti sasniegs visu spēcīgā Amora bulta, kas liks aizdomāties par nopietnām un ilgstošām attiecībām. Attiecībās esošajiem pāriem gaidāms laiks, kad daudzas cerības beidzot sāks piepildīties.

Lauva

Ja cilvēkam dzīves pamat lietās viss ir kārtībā, tad var teikt, ka pārējās problēmas nieki vien ir. Tad nu lūk, tieši ar šo pamat lietu kārtošanu Lauvām šogad nāksies nodarboties. Tas nozīmē, ka vajadzēs aizdomāties par šādiem jautājumiem - kur un ar ko palikt kopā, iesakņoties šeit pat Latvijā vai tomēr doties projām plašajā pasaulē, būvēt vai pārbūvēt māju, pārdot vai pirkt nekustamo īpašumu utt. Tāpat var nākties biežāk parūpēties par vecākiem vai vecvecākiem.

Risinājumu sarežģītām situācijām ieteicams meklēt senā pagātnē, bērnībā. Varbūt pat vajadzētu apsvērt domu iziet psihoterapijas kursu vai vairāk pievērsties garīgajai attīstībai.
Pirmajā pusgadā veiksme smaidīs visā, kas saistīts ar sabiedriskajām aktivitātēm, organizācijām, biedrībām un pulciņiem. Lauvas saņems kāroto uzmanību un būs apmierinātas ar draugu piedāvātajām aktivitātēm. Savukārt, sākot ar jūlija mēnesi vilinās viss, kas saistīts ar mistiku, noslēpumiem, tajā skaitā ārzemēm un tāliem ceļojumiem. Tāpat šajā laikā var piepildīties kāds sen lolots sapnis par ģimeni un savu mājiņu jūras krastā...

Vēzis

Lielākā uzmanība tiks pievērsta tam, lai sakārtotu romantiskās attiecības un sev noformulētu, ko es patiesi vēlos no otra cilvēka, kā sevi rādu apkārtējiem un kas man nepieciešams, lai justos labi. Tāpat liels akcents tiks likts un radošām aktivitātēm un to realizēšanu jeb praktisku ieviešanu ikdienā. Pirmajā pusgadā nevarētu teikt, ka viss ies gludi kā pa diedziņu. Toties sākot ar jūliju Vēžu dzīvē iestāsies jauns un pozitīvas pārmaiņas nesošs periods. Pieaugs pašpārliecinātība, dzīvesprieks un vēlme sakārtot savu privāto dzīvi. Ļoti iespējams, ka daudzi Vēzīši ar gavilējošu sirdi iestūrēs laulību ostā, kamēr citi kāps pa karjeras kāpnēm.

Darba jomā gaidāms ne mazāk interesants un spraigs darba gads, kas reizēm prasīs vairāk diplomātijas prasmes, kā arī nebaidīšanos no jauniem izaicinājumiem. Atceries, ka viss, kas šogad notiks, notiks uz labu.

Ap dzimšanas dienas laiku ir īstais brīdis, lai kaldinātu tālejošus nākotnes plānus, nebaidītos vēlēties pat it kā neiespējamas lietas. Pasaulē notiek daudz brīnumu. Vajag tikai tiem noticēt!

Svari

Šis ir resursu un enerģijas taupīšanas gads, kas norāda uz to, ka cilvēkam var būt grūtības ar naudu, kredītiem. Jāmācās racionāli saimniekot un taupīt. Jāpārdomā jautājumi, kas saistīti ar vērtību sistēmu, tajā skaitā ietverot vecāku pieredzi un dotās pamācības. Tad lietas sakārtosies un pacietība atmaksāsies. Labi veiksies viss, kas saistīts ar augstāko izglītību, ceļojumiem, juridiskiem procesiem. Lielu atbalstu grūtībās sniegs partnera radinieki un vecāki. Jāmācās tikai šī palīdzība pieņemt, neskatoties uz to, ka jūsu domas svarīgos jautājumos var atšķirties. Tāpat nevajag turēt aizvainojumus un vecas sāpes sevī, bet gan laiku pa laikam izvēdināt savu iekšējo telpu. Īpaši svarīgi to darīt janvārī, martā un jūnija sākumā, kad veidosies situācijas, kurās nāksies pieņemt izšķirošus lēmumus.

Sākot ar jūlija mēnesi Svariem parādīsies ļoti labas izaugsmes perspektīvas. Var tikt slēgti ilgtermiņa līgumi, palielināties ienākumi, kā arī nostabilizēties jautājumi par Svaru patiesajām vēlmēm un iespējām.

Mīlestībā un jūtu dzīvē pa lielam līdz šim laikam viss svarīgākais būs noskaidrots un atrisināts. Atliks vien ļauties un baudīt mīļotā cilvēka sabiedrību.

Visa gada garumā ieteicams nodarboties ar lietām, kas atjauno organisma resursus un uzlabo pašsajūtu.

Strēlnieks

Pirmajā pusgadā saņemsi daudz un dažādus piedāvājumus, aktīvi iesaistīsies partnerattiecību un juridisku jautājumu risināšanā. Tas gan nenozīmē, ka lēmumi jāpieņem steidzīgi un nekavējoties jāsniedz atbilde. Gads domāts tam, lai pārdomātu savu vērtību sistēmu, iespējams, atteiktos no veciem un savu laiku nokalpojušiem uzskatiem. Vairāk uzmanības pievērs garīgām lietām, izaugsmei, palīdzi grūtībās nonākušajiem, ziedo labdarībai vai iesaisties projektos, kas nenes materiālu labumu. Palīdzot citiem, neapzinātā veidā palīdzēsi pati sev.

Otrajā pusgadā sāksies periods, kas viesīs daudz cerību un netveramā veidā nokārtos pat sarežģītākās problēmas. Uzlabosies materiālais stāvoklis un līdz ar to arī pieaugs veiksmīgu ieguldījumu iespējas. Partneris sniegs gan morālo, gan materiālo atbalstu. Neprecētajam jaunkundzēm labākais laiks iepazīties - februāris, marts, jūnijs un jūlijs.

Profesionālā jomā pirmais pusgads vairāk domāts piedāvājumu saņemšanai un izvērtēšanai. Īstās iespējas un līdz ar to panākumi gaidāmi vien rudens pusē.

Visa gada garumā jādomā par veselību un tās uzlabošanas pasākumiem, nav jābaidās vai jāminstinās situācijās, kad nepieciešama palīdzība.

Mežāzis

Joprojām tava dzīve pakļauta iespējamām pārmaiņām. Tas nozīmē, ka visas pagājušajā gadā iesāktās lietas turpināsies. Būtiskākais, kas šajā gadā būtu jāatceras, ir tas, ka mazāk jāpaļaujas uz loģiku, bet vairāk jāieklausās intuīcijā.

Pirmajā pusgadā ar darba vietu būsi apmierināta, arī veselības ziņā nekādi lielie sarežģījumi nav gaidāmi. Ja gadījumā tomēr būs nepieciešama medicīniskā iejaukšanās, tad zini, ka atradīsi labāko ārstu un labāko klīniku. Tāpat ieteicamas veselību uzlabojošas kūres, dētas, attīrīšanās procedūras. Vairāk jāseko līdzi tam, lai ikdienā tiktu ievērota mērenība.

Iespējams, biežāk nāksies parūpēties par draugiem vai gluži otrādi, draugu paliks mazāk, tie aizbrauks uz ārzemēm vai paši būs noslogoti ar saviem darbiem.

Ja darbojies sabiedriskajā sektorā, tad gaidāms atbildīgs un nopietna darba gads, kas prasīs no Mežāža papildus pienākumu uzņemšanos un jaunu iemaņu apgūšanu.

Mīlas un attiecību lietas krietni uzlabosies otrajā pusgadā, kad neprecētajiem Mežāžiem parādīsies veiksmīgas iespējas iestūrēt laulības ostā, savukārt precētajiem pāriem piedzīvot to sajūtu, kad tiek elpots ar partneri vienotā ritmā. Ko gan vairāk var vēlēties.

Jaunava

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nu jau pavisam droši var teikt, ka Jaunavām gūtie laiki ir beigušies. Līdz ar to uzlabosies gan materiālais stāvoklis, gan pavērsies jaunas iespējas. Paaugstinājums darbā vai priekšniecības labvēlība ir tikai daži no bonusiem, kurus Jaunavas varēs baudīt pirmajā pusgadā.

Savukārt rūpīgāk vajadzētu attiekties pret jautājumiem, kas skar dažādas izglītības jomas, kursus, kvalifikācijas celšanu. Šis ir labs brīdis, lai sevi pilnveidotu.

Jo biežāk aizdomāsies par to, ko saki vai kā uzvedies ikdienā, jo mazāk problēmas sev sagādāsi. Iespējams, ka cilvēki, kuri tev ikdienā būs blakus, izturēsies ne visai draudzīgi. Tāpēc vēl jo vairāk pieturies pie teiciena – Runāšana - sudrabs, klusēšana – zelts. Liekvārdība un pārmērīga apkārtējo kritizēšana var pavērsties pret tevi pašu. Arī pret jauniem piedāvājumiem izturies nopietni, katru līgumu labāk trīs reizes pārlasi un tikai tad paraksti. Uzmanīgāk pārvietojies pa ielām un rūpīgāk seko līdzi transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim.

Otrajā pusgadā biežāk laiku pavadi kopā ar draugiem, kā arī padomā par to, ko vēlētos darīt tālākā vai tuvākā nākotnē. Iespējams tavas cerības piepildīsies ātrāk, nekā tu domā.

Romantiskajās attiecībās centies nebūt tika kategoriska un valdonīga. Tavs partneris ir gatavs darīt ļoti daudz, lai darītu tevi laimīgu.

Zivis

Lai kā biežāk gribētos pasēdēt ezera krastā, pasapņot aizvērtām acīm, pavērot saulrietu, ikdiena ar savām prasībām un vajadzībām pārāk daudz atslābināties neļaus. Nestabilais materiālais stāvoklis, negaidīti piedāvājumi un interesanti pavērsieni ik pa laikam izraus tevi no sapņainā snauda. Iespējams, pat dosies darba meklējumos uz ārzemēm vai pavisam nopietni apsvērsi iespēju iegūt augstāko izglītību.

Precētajām Zivtiņām jārēķinās, ka partnera radiniekiem iespējams būs vajadzīga viņu palīdzība. Kā arī šīs attiecības var tikt pārbaudītas ar savdabīgiem likteņa pavērsieniem. Savukārt pašu mājas pirmajā pusgadā būs kā laimes saliņa, kurā atgriezties, lai smeltos spēkus, iedvesmu un sapratni. Tāpat iespējama jauna mājokļa iegāde, sadzīves apstākļu uzlabošanās, kā arī vecāku atbalsts jebkurām iecerētajām aktivitātēm.

Sarežģītākie periodi attiecībās gaidāmi maijā un jūlijā. Taču pēc tam daudzas lietas būs sakārtotas un viss funkcionēs vislabākajā veidā.

Otrajā pusgadā biežāk parādīsies doma par pēcnācēju laišanu pasaulē, pieaugs optimisms un prieks par dzīves piedāvātajām iespējām.

Savukārt pret iespējamo darba vietas maiņu vajadzētu attiekties samērā nopietni. Lai arī piedāvājumi var būt vairāki un ļoti vilinoši, ne vienmēr tās spožākās spalvas ir arī tās ienesīgākās. Tāpēc esi prātīga, nesteidzies, labāk iepazīsties ar piedāvājumu un cilvēkiem, kuri to izteikuši. Īpaši aktuāls šis jautājums varētu būt aprīlī, maijā un jūnijā. Pieņemot svarīgu lēmumu, klausi savai intuīcijai, nevis tam, ko saka apkārtējie.

Ūdensvīrs

Nozīmīgs gads, kas prasīs pieņemt atbildīgus lēmumus gan profesionālā, gan privātā sfērā. Divos vārdos to varētu raksturot kā Ūdensvīra kompetences pārbaudījumu. Iespējams pieliksi punktu kādai ne visai tīkamai nodarbei, sāksi darīt pilnīgi ko jaunu vai gluži otrādi, ieguldīsi lielākas pūles jau esošās profesionālās izaugsmes virzienā.

Radošās profesijas pārstāvjiem pirmais pusgads ir laiks, kad sevi pasniegt un parādīt no tās labākās, daudzveidīgākās un interesantākās puses. Trakas idejas, jauni risinājumi, ir tas, kas Ūdensvīram padodas vislabāk. Iespējams, piedalīsies kādā šovā vai biežāk apmeklēsi kultūras pasākumus.

Privātā sfērā parādīsies ļoti liela iespēja tikt pie ģimenes pieauguma, proporcionāli tam pieaugs arī atbildība. Ja ģimenē jau aug kāda atvasīte, tad tai klāsies ļoti labi. Biežāk ieteicams apmeklēt saviesīgus pasākumus, pulciņus, iet izklaidēties vai kā savādāk pavadīt laiku kopā. Rūpes, ko šogad dāvāsi citiem, vēlāk atgriezīsies pie tevis simtkārtīgā palielinājumā.

Brīvajiem Ūdensvīriem šis ir ļoti veiksmīgs gads, lai iepazītos un uzsāktu draudzību ar tālejošām sekām. Iespējams dzīvē parādīsies kāds cilvēks no pagātnes vai nāksies risināt situāciju, ar kuru reiz jau esi saskārusies. Aprīlī, iespējams, kāds kļūs ļoti greizsirdīgs, savukārt augusta beigās, septembra sākumā var nākties pieņemt izšķirošu lēmumu par kopā palikšanu.

Otrajā pusgadā veiksme smaidīs veselības uzlabošanas jomā, kā arī par labiem darba piedāvājumiem un darba trūkumu sūdzēties nevarēs. Galvenais, ka viss, kas tiek darīts, tiek darīts ar mīlestību un labvēlību pret cilvēkiem un cilvēci kopumā.

Skorpions

Pienācis laiks optimizēt apkārt notiekošos procesus un sakārtot lietas, kas ilgstošu laiku karājušās gaisā. Lielais dzīves Skolotājs Saturns prasīs no Skorpiona uzņemties vairāk pienākumus, atbildību un mācīs kļūt apzinīgākam. Tāpēc visa gada garumā ik pa laikam Skorpionu var pārņemt sajūta, ka viņu nemīl, ka viņš ir pārāk noguris, lai risinātu sarežģītas situācijas, var biežāk būt sliktā garastāvoklī. Var palielināties vēlme vainu novelt uz citiem, tuvākiem cilvēkiem, pārmetot viņiem nevērību vai laika trūkumu attiecībās. Var pastiprināties Skorpiona aizdomīgums, greizsirdība un apkārtējo kontrolēšana. Izeja no šādas situācijas ir tikai un vienīgi nesavtīgi sniegta mīlestība. Jo vairāk mīlestības dāvāsi apkārējiem, jo vairāk tā atgriezīsies pie tevis atpakaļ.

Darba un karjeras jautājumos iespējami negaidīti kāpumi un arī kritumi. Pirmajā pusgadā labāk veiksies finansiālā sadarbība ar kredītiestādēm vai citam naudīgām organizācijām. Savukārt otrajā pusgadā parādīsies doma par došanos vai sadarbību ar ārzemēm. Iespējama gan veiksmīga stadiju uzsākšana, gan jaunas karjeras iespējas.

Janvārī jāievēro piesardzība uz ceļa, savukārt maijā un novembrī pirms nopietnu lēmumu pieņemšanas jānoskaita līdz desmit.