• lv
  • en
  • de

Dzīve notiek šeit un tagad. Nav cita mirkļa, kurā varētu kaut ko mainīt, kā vien šis brīdis, ši sekunde, šis elpas vilciens!

Kādi bērni dzims 2017 gadā?


ceturtdiena, 19.janvāris, 2017 14:29

BĒRNU DZIMŠANAS HOROSKOPI 2017. GADĀ

 

Piedzimstot šajā pasaulē mēs esam kā kristāla zvaniņi, kuri ar burvju kociņu tiekam ieskandināti dzimšanas brīdī. Tas, kāda skaņa skanēs no katra konkrēta zvaniņa, atkarīgs no tajā brīdī apkārt valdošās planētu vibrāciju izraisītās harmoniskas vai disharmoniskas kombinācijas. Šīs apkārtējo cilvēku vibrācijas mēs neapzināti sajūtam visas dzīves laikā. Tāpēc nekļūdīgi varam noteikt, vai mums kāds cilvēks patīk vai nepatīk jau pirmajās tikšanās sekundēs. To nosaka mūsu un otra cilvēka zvaniņa skaņas. Ja savstarpējā mūzika veido harmoniskas kombinācijas, mums šis cilvēks liekas simpātisks un otrādi.

 

Kopumā 2017. Gadā dzims bērni, kuriem svarīgākās vērtības dzīvē būs līdzjūtība, harmonija, miers, līdzsvars, demokrātija un pāri visam taisnīgums. Kā arī devīze – Skaistums izglābs pasauli! pilnīgi noteikti attieksies arī uz šiem bērniem.

 

Turpinājumā aplūkosim, kāda Kosmiskā mūzika skanēs 2017. gada attiecīgajos periodos, lai labāk  varētu saprats mazulīti, kurš šajā laika sprīdī ieradīsies pasaulē.

 

Mežāzis 21.12. 2016.-20.01. 2017.

 

Valdošā planēta: Saturns

Princips: atbildīgais par visu lietu kārtību, noteikumu ievērošanu, veido pieredzi un kaldina panākumus

Devīze: Vispirms darbs un tikai tad izklaides! Viss labais nāk ar laiku!

Atslēgas vārdi: pienākums, atbildība, rezultāts, robežas, laiks, stingrība, plānošana, ilgi un nesteidzīgi, taupība, centība

Stihija: Zeme

 

Mežāža viena no galvenajām īpašībām ir pacietība un vēlme lietas pabeigt līdz galam. Tāpēc vecāki var mierīgi rēķināties ar to, ka mazulis salīdzinoši ilgu laiku spēs sevi mierīgā garā nodarbināt, piemēram, liekot koka klucīšu torni vai būvējot mājas. Arī puzles likšana Mežāzim varētu sagādāt priecīgus mirkļus. Te tikai vecākiem vajadzētu ņemt vērā, ka bērnam jāpiedāvā viņa vecumam atbilstoša puzle, lai nepārpūlētu centīgo mazuli.

Mežāzis ir zemes zīme. Tāpēc mazulis ikdienā tieksies pēc stingri noteiktas kārtības, regulārām ēdienreizēm, noteiktām pastaigu un atpūtas stundām. Viņu nevar raustīt vienu dienu uz ballīti, otru uz bēbīšu skoliņu, bet trešajā ciemos pie mammas draudzenes. Šādā režīmā Mežāzis kļūs nervozs un niķīgs. Protams, no jaukiem pasākumiem izvairīties nevajadzētu. Tie Mežāzim pat ir ieteicami. Tomēr visam jābūt līdzsvarā.

 

Laika periodā no 21.12. – 08. 01. Dzims mazuļi, kuriem būs pastprināta tieksme izpētīt detaļas, iedziļināties sīkumos, analizēt. Mācību process jeb visa jaunā apgūšana nebus ātra, bet iemācīto šāds cilvēks atcerēsies uz visu mūžu. Plus papildus vēl nāks ļoti spēcīgas rakstura iezīmes - valdonīgums, tieksme dominēt, kontrolēt, laba intuīcija un arī mākslinieciskās spējas.

 

Laika periodā no 08.01. – 20.01. dzims ļoti apdāvināti bērni. Talants var izpausties gan mākslā, gan mūzikā, gan spējā apvienot mākslu ar veiksmīgu biznesu. Bērni būs apveltīti ar labu gaumi. Ieteicams mazuļus jau no bērnu dienām vest uz peldēšanas nodarbībām. Tās ne tikai atslābinās, bet ļaus arī veiksmīgāk attīstīties. Šajā periodā dzims topošie telogi, psihologi, lektori, skolotāji, sabiedrībā augstu stāvoši līderi.

 

Ūdensvīrs 20.01.-18.02.

 

Valdošā planēta: Urāns

Princips: ekscentriskums, oriģinalitāte, neatkarība, kolektīvisms, līdztiesība, humānisms

Devīze: Es mīlu brīvību! Vēlos piedzīvot ko jaunu un aizraujošu!

Atslēgas vārds: es esmu neparasts, ne tāds kā visi

Stihija: Gaiss   

 

Šis bērns saviem vecākiem mācīs izkopt tādas īpašības kā pacietību un uzmanību. Tāpat spēju saskatīt mazā bērnā līdzvērtīgu ģimenes locekli. Šie mazuļi nav tipiskie klēpjos kāpēji un māmiņas glāstu baudītāji. Viņi paši izvēlēsies sev piemērotāko brīdi, kad ļauties sevis samīļošanai.

Ūdensvīra mazulim ir patiesi liela interese par to, ko plašā pasaule viņam var piedāvāt, kas rada vēlmi pašam visu izpētīt. Attiecīgi vecākiem tas nozīmē nepārtrauktu pakaļ skraidīšanu, uzmanīšanu, taču nekādā gadījumā ne viņa ierobežošanu. Ātrāk par citiem bērniem Ūdensvīriņi vēlas uzzināt visu jauno un neparasto, ko slēpj mammas atvilktnes, tēta darbarīku kaste vai vecāko bērnu rakstāmgalds. Tāpat agrāk par pārējiem bērniem viņi ir gatavi atstāt vecāku klēpi, lai dotos izzināt pasauli. Tāpēc ar šādu bērnu visdrīzāk nebūs adaptācijas problēmas, uzsākot bērnudārza gaitas. Jo Ūdensvīrs ir sabiedrības dvēsele, kas alkst pēc draudzības un labas kompānijas.

 

Laika periodā no 20.01. -28.01. dzims bērni, kuri būs vairāk introverti, jūtīgi, mākslinieciski apdāvināti, radoši, viņiem būs nepieciešams apkārtējo atbalsts, lai realizetu savas ģeniālās idejas. Peldēšanas tereneri, režisori, tūrisma ceļojumu biroju vadītāji, gidi, skoltāji.

 

Savukārt no 28.01. – 18.02. jau dzims mazuļi ar izteiktu vēlmi pēc panākumiesm, sacensības, ātri, skrejoši, rosīgi, šiverīgi, veiksmīgi, drosmīgi. Šiem bērniem patiks visu darīt ātri. Viņi ātrāk iemācīsies sēdēt, rāpot, staigāt, uzkāpt kokā utt. Tāpēc būtu vairāk pieskatāmi un vēlāk arī fiziski nodarbināmi. Ieteicami visi ātrie, dinamiskie sporta veidi, kur nepieciešamas sacensību gars – basketbols, futbols, vieglatlētika. Liela nozīme dzīvē būs augstākai izglītībai, ārzemju ceļojumiem.

 

Zivis 18.02.-20.03.

 

Valdošā planēta: Neptūns

Princips: empātija, līdzjūtība, mākslinieciskā apdāvinātība, šaubas, nekonkrētība

Devīze: Tie pēdējie būs tie pirmie! Viss ir iespējams! Es ticu!

Atslēgas vārdi: ticība, cerība, mīlestība

Stihija: Ūdens

 

Bieži šāda bērna piedzimšanu vecāki atceras kā neticami brīnumainu stāstu ar laimīgām beigām. Tā mazās Zivtiņas ienāk pasaulē, apliecinot savu ciešo saistību ar visu mistisko, noslēpumaino, neticamo un brīnumaino. Ģimenei, kurā ienākusi mazā Zivtiņa, jāsaprot, ka pie viņiem ieradusies mazā princese vai mazais princis, kas lielāko daļu sava laika vēlēsies pavadīt sapņos un fantāzijās, ir bezgala jūtīgs un līdzjūtīgs pret visu apkārt notiekošo, gatavs uzupurēties un mīlēt visus bezgalīgā mīlestībā.

Galvenais vecāku uzdevums ir iemācīt bērnam tik galā ar dzīves praktisko pusi. Jau no mazām dienām bērnam var mācīt, ka savas mantiņas jānoliek vietā, ka sava istaba jātur kārtībā. Mazajām  Zivtiņām ir problēmas ar kārtību un ir grūti viņas pie tās radināt. Zivs bērna istabā vienmēr valdīs haoss pieaugušo izpratnē, bet neuztraucieties, viņa pati tajā lieliski orientēsies. Protams, mammai vajag bērnam palīdzēt un visādi viņu iedvesmot, nevis piespiest. Zivis var būt neticami stūrgalvīgas un ietiepīgas, ja kaut ko mēģināsiet panākt ar piespiešanu. Visas sarunas jāmēģina veidot saudzīgi, lai neaizvainotu viņa jūtīgo dabu.

Tāpat šādam bērnam nevar pārmest apzinātu melošanu– viņš pats tic tam, ko stāsta.Viņām nepatīk melot, taču bieži vien viņas neprot atšķirt patiesību no izdomas, jo ir iegrimušas savas iztēles uzburtajā fantastiskajā pasaulē. Tomēr nevar apgalvot, ka šie bērni ir tikai fantazētāji un sapņotāji. Daudziem piemīt lieliskas matemātiķu dotības un izcila abstraktā domāšana.

 

Laika periodā no 18.02.-10.03. dzims mazuļi ar izteiktām stūrgalvīgo zivtiņu īpašībām jeb tēlaināk runājot tie būs cilvēki, kuri līdzināsies plēsīgām zivīm, ne miermīlīgām mailītēm. Tāpēc vecākiem vajadzētu pastprināti pievērst uzmanību tam, lai bērns varētu izlādēt mentālo un fizisko spriedzi. Tūlīt pēc piedzimšanas tā varētu būt vingrošana kopā ar mazuli, maigas masāžas, peldes utt., vēlak sporta nodarbības, aktivitāte ikdienā. Šie būs ļoti neparasti, talantīgi bērni, apveltīti ar izgudrotāja spējām, ģeniāli, veiksmīgi biznesā. Baņķieri, ārsti, ķirurgi, psihoanalītiķi, astrologi, naftas magnāti vai fārmācijas industrijā strādājoši.

 

Periodā no 10.03.-20.03. Dzims tik pat talantīgi, bet nedaudz mierīgāki mazuļi, kuri būs apveltīti ar pratiskām iemaņām, mākslu gūt taustāmu labumu no radošas darbības. Šādiem cilvēkiem varētu būt pastiprināta interese par vēsturi, arheoloģiju, restaurāciju, plastisko ķirurģiju, interjera dizainu, arhitektūru.

 

Auns 20.03.-20.04.

 

Valdošā planēta: Marss

 

Devīze: Es gribu! Dzīve ir cīņa! Galvenais nav piedalīties, bet uzvarēt!

 

Princips: aktivitāte, impulsivitāte, vēlme būt pirmajam, atklātība, tiešums

 

Atslēgas vārdi: līderis, uzvarētājs, visu lietu aizsācējs

 

Stihija: Uguns

 

Šāda mazuļa ienākšana ģimenē jūtama un dzirdama jau no pirmajām dzīvības dienām. Mājās ir uzradies komandieris. Mazie Auniņi ir ļoti aktīvi, dzīvespriecīgi un enerģiski. Ar nepārvaramu tieksmi būt pirmajiem, uzvarēt un iesaistīties visur, kur vien notiek kaut kas aizraujošs. Jau kā zīdainītis bērns var būt ļoti prasīgs un steidzīgs ēdājs, uzstājīgi raudot un atgādinot par savu izsalkumu, nevarot vien sagaidīt māmiņas parādīšanos. Tikko mazais sāks rāpot vai staigāt (un visdrīzāk viņš to sāks darīt ātrāk, nekā citi bērni), vecākiem ieteicams būt ļoti piesardzīgiem un bērnu nepārtraukti uzmanīt. Jo Auniem nav izteiktas baiļu sajūtas, viņi var būt ļoti drošsirdīgi, pat pārgalvīgi. Kustīgs kā ūdenszāle, viņš būs gatavs uzrāpties vai ielīst visneiedomājamākajās vietās. Bērns ir pārsvarā labā noskaņojumā un gatavs vienmēr kaut kur doties. Vecākiem nav jābaidās no sabiedrisku vai jautru pasākumu apmeklējumiem, jo viņu atvasīte tajos jutīsies lieliski.

Bērnu būs grūti aizraut ar ilgstošu grāmatu lasīšanu vai mierīgu spēlēšanos rotaļu stūrītī. Vislabāk viņam patiks skraidīt, aktīvi kustēties lielās, plašās telpās vai brīvā dabā. Tāpēc neierobežojiet savu mazo Auniņu! Jau pavisam agri šos mazuļus var iesaistīt sportiskās aktivitātēs, kur nepieciešama sacensība ar citiem. Ar velosipēdu viņš iemācīsies braukt ātrāk, nekā citi, kokā viņš uzrāpsies augstāk nekā citi un arī citās spēlēs centīsies ieņemt vadošo pozīciju. Ja tas mazajam neizdodas, viņš var būt ļoti neapmierināts un skaļi izrādīt savu protestu, kliedzot vai piecērtot kāju! Šī ir viena no iecienītākajām Auna dusmu izpausmēm. Rotaļājoties bērns ātri zaudē interesi un dusmojas katru reizi, ja kaut kas nesanāk tā, kā viņš to ir iecerējis. Bieži var tikt lauztas un mestas pret sienu mantas, kuras ‘’neklausa’’ vai plēstas grāmatu lapas, kuras ‘’nepāršķiras’’. Diplomātija nav Auna stiprā puse. Tiešs un atklāts, viņš vienmēr saka, ko domā.

 

Laika periodā no 20.03.-09.04. dzims patiesi revolucionāri, visu lietu aizsācēji, vecās sistēmas reformatori utt. Vecāki, saturieties! Pats svarīgākais, kas sjāsaprot, ka jūsu bērns nebūs blēņdaris tapec, ka viņš būtu nepakalusīgs vai nearātns, viņš vienkārši savādāk nespēj, viņš iet pret sistēmu, pret noteikumiem tapēc, ka grib iedibināt savu kārtību. Līderis no pirmās dzimšanas dienas. Tomēr veiksmes atslēga slepjas sadarbībā ar apkārtējiem. Tāpēc jau no mazām dienām jāmācās būt par pozitīvo līderi, par to, kuram seko.

 

No 09.04.-20.04. dzims tik pat aktīvi un dinamiski mazuļi, bet viņi būs apveltīti ar tieksmi trīsreiz nomērīt un tikai tad nogriezt. Pie šāda strauja rakstura šī īpašība it kā neiederas, bet tieši šiem bērniem tā palīdzēs dzīvē daudz ko sasniegt, nesasteidzot un pabeidzot iesāktās lietas līdz galam. Te apvienosies pamtīgums ar drosmi uzsākt ko jaunu, kas var būt par pamatu kādam jaunam atklājumam jebkurā jomā.

 

 

Vērsis 20.04.-20.05.

 

Valdošā planēta : Venēra

Princips: skaistums, bauda, nauda, estētiskā gaume, mīlestība, harmonija

Devīze: Man pieder! Mans ir mans! Es esmu tā vērts!

Atslēgas vārdi: izturība, neatlaidība, stabilitāte, miers, labklājība, pacietība

Stihija: Zeme

 

Mazie Vērsīši piedzimst kā ļoti skaisti un piemīlīgi bērni, kurus vecākiem, visbiežāk, grūti izlaist no rokām. Šo mazuli tik ļoti gribas samīļot, apčubināt pabužināt! Jo viņš izstaro patīkamu siltumu, mieru un mīlestību. Parasti ilgāk nekā citi bērni, šie mazuļi „turas mammai pie brunčiem” un alkst pēc fiziskiem glāstiem un mīļuma. Viņu audzināšanā svarīgākais ieteikums – jau no pirmajām dzimšanas dienām radīt viņiem fizisku sajūtu, ka viņus mīl un lolo. Tāpēc neskopojaties ar mīļām bučām, glāstiem, apskāvieniem! Vērši ir arī īsteni saldummīļi un kārumnieki. Tieši tāpēc ļoti svarīgi ir iemācīt bērnam ēst pilnvērtīgu uzturu jau no mazām dienām, jo līdzko viņš būs pagaršojis pirmo konfekti, tā nevēlēsies ēst neko citu.

Arī paaudzies vērsēns neapzināti vēlēsies palikt maziņš un mīļš, cik ilgi vien iespējams. Sevišķi tas būtu jāņem vērā, ja ģimenē ienāk vēl kāds bērniņš, jo Vērsis ir ļoti greizsirdīgs un privātīpašniecisks. Nesaņēmis pietiekošu devu apskāvienu un glāstu no vecākiem, viņš var pārvērsties par spītīgu un kaprīzu bērnu, kuram nekas nav pa prātam. Savukārt, ja bērns būs samīļots un aprūpēts, viņš labprāt spēlēsies vienatnē un nepieprasīs papildus uzmanību no vecākiem. Piedevām vēl pats dāsni dāvās apkārtējiem daudz mīlestības un maiguma.

 

No 20.04. – 28.04. dzims izteikti skaisti Vērsēni un Vērsītes. Šie bērni būs apveltīti ar labu gaumi, stila izjūtu, mīlēs modi, mūziku un citas gaumīgas lietas. Problēma varētu būt sāta sajūtas trūkums, jo šie mazuļi labās lietas, kā jau Vēršiem ierasts, gribēs vēl un vēl. Lieliski juristi, skaistumkopšanas specialist.

 

No 29.04.- 20.05. psaulē nākušie bērniņi būs apveltīti ar lieliskām biznesa iemaņām, mākslu uztaisīt naudu no jebkā. Viņu idejas var tikt attīstītas un popularizetas visā pasaulē. Šie cilvēki ļoti labi mācēs dibināt kontaktus, slēgt līgumus, vienoties par sev izdevīgiem nosacījumiem. Uzņēmēju gēns.

 

Dvīņi 20.05.-21.06.

 

Valdošā planēta: Merkurs

Princips: sakari, informācija, neitralitāte, prāts, vieglums, erudīcija

Devīze: Gribu pats visu izzināt!

Atslēgas vārdi: zinātkāre, ziņkāre, daudzpusība, aktivitāte, izklaidība, pļāpīgums

Stihija: Gaiss

 

Pēc Dvīņu raksturojuma varētu šķist, ka mazais Dvīnis drīz pēc nākšanas pasaulē būs ļoti aktīvs un zinātkārs. Tā gluži nav. Tā kā šiem bērniem ļoti svarīgi ir saprast ar prātu, kas notiek un kāpēc notiek, pirmajā dzīves gadā viņi var vairāk izvēlēties tikai mierīga vērotāja lomu. Vecākiem vajadzētu censties pieturēties pie sabalansēta dienas režīma un nepārslogot mazo Dvīnīti ar jauniem iespaidiem. Tas, ka bērns mierīgi guļ un pārsvarā ir labā garastāvoklī, vēl nenozīmē, ka viņu var un arī vajag visu dienu vadāt līdzi savās darīšanās. Pārlieku daudz un pārāk dažādi iespaidi var padarīt šo mazuli nervozu un raudulīgu. Arī zīdainīša istabai jābūt iekārtotai iespējami harmoniski un mierīgi, nepārsātinot to ar košām krāsām un daudzveidīgām rotaļlietām. Jaunus iespaidus, jaunas rotaļlietas, protams, vajag bērnam piedāvāt, tikai nelielās porcijās.

Svarīgi atcerēties, ka visu informāciju, ko jūsu mazais Dvīnis redz un dzird, viņš pēc tam pārdomā, analizē un apstrādā. Tāpēc var gadīties, ka šie bērni, kuri vēlāk būs ļoti meistarīgi savos izteikumos un demonstrēs lieliskas prāta spējas, bērnībā sāks runāt vēlāk nekā citi. Par to ne pavisam nevajadzētu satraukties. Šo bērnu prāts ir ļoti noslogots ar visu jauno, kas ir apkārt.

 

No 20.05. – 04.06. dzims izteikti Dvīņu zīmes pārstāvji ar visām no tā izrietošajām sekām. Tie būs ātri, dinamiski, pielāgoties spējīgi cilvēki, apveltīti ar tieksmi pēc piedzīvojumiem un jauniem izaicinājumiem, radoši dzīves baudītāji, komunikabli, apveltīti ar biznesa organizesanas spējām.

 

No 05.06.- 21.06. dzimušie mazuļi būs vairāk orientēti uz ģimenenes dzīvi, tradicionālām vērtībām. Viņus būs grūtāk iesaisīt dažādās avantūrās, jo pašos sirds dziļumos dominēs vēlme pēc drošības, jumta virsa galvas. Svarīgi būs garšīgi paēst, ideāli, ja mājās gatavotu ēdienu. Labi mārketinga specialist, apķērīgi, gudri, stratēģi.

 

Vēzis 21.06. -22.07.

 

Valdošā planēta: Mēness

Princips: intimitāte, noslēpums, pielāgošanās spēja, gatavība palīdzēt, iejūtīgums

Devīze: Dzīvē galvenais ir mājas pavards, ģimene un mīlestība!

Atslēgas vārdi: tauta, ģimene, mājas, sadzīve, mātišķums, ritms, pagātne

Stihija: Ūdens

 

Vecākiem, kuru ģimenē ieradies mazais Vēzītis, jāapzinās, ka pie viņiem atnācis ļoti jutīgs, maigs un mīļš bērniņš, kuram pilnīgi noteikti nepieciešama teju vai nepārtraukta mātes mīlestības izrādīšana, apčubināšana un lutināšana. Mazie Vēzīši parasti ir ļoti skaisti bērniņi ar maigu, piemīlīgu sejiņu, kura savelkas neapmierinātā grimasē ik reizi, kad māmiņa viņu izlaiž no rokām. Pirmajos dzīves mēnešos šie bērni vislabprātāk atrastos nepārtrauktā kontaktā ar māti. Vēzīšu māmiņām noteikti ir vērts painteresēties par slinga lietošanas iespējām. Mazulis būs jums pateicīgs!

Paaugoties un dodoties iepazīt jauno pasauli, mazais ķipars visdrošāk jutīsies, ieķēries māmiņas brunčos vai rosoties kaut kur pavisam netālu. Vislabprātāk šis mazulis laiku pavadītu mājās kopā ar vecākiem vai cilvēkiem, kuri viņam ir labi pazīstami. Vēzītis nebūs tas bērns, kurš labprāt dodas jaunu iespaidu meklējumos vai drosmīgi aplūko apkārtni. Viņu nebūs viegli atstāt pie auklītes vai vecvecākiem, ja bērns pie šiem cilvēkiem nebūs pieradis un neuzskatīs viņus par savējiem. Iedodiet paturēt klēpī savu mazuli kādam, kuru viņš ne visai labi pazīst. Pēc viņa reakcijas sapratīsiet, kā jūtas jūsu mazulis.

 

No 21.06. – 05.07. dzims ļoti privātīpašnieciski mazuļi, kuri pieķersies tuvajiem cilvēkiem, būs emocionāli un viegli ievainojami. Šādi bērni vismaz bērnībā, vislabāk jutīsies mājas, sev pazīstamā, drošā vidē. Kautrīgi, sviešķīgi, maigi, labi pavāri, saimnieces. Panākumus gūs velakos gados.

 

No 05.07.-15.07. dzimušiem mazuļi būs elastīgāki, sabiedriskāki, komunikablāki, gatavi aizstāvēt savu viedokli, apveltīti ar līdera dotībām.Var būt tieksme dominēt, aktuāls jautājums – mājas vai karjera.

 

Pašās zīmes beigās no 16.07.-22.07. dzims spītnieki, kuri negribēs pakļauties ierastai kārtībai. Dinamiski cilvēki ar ātru raksturu. Labi veiksies nekustamā īpašuma jomās, pašvaldībās.

 

 

Lauva 22.07. – 23.08.

 

Valdošā planēta: Saule

Princips: gaisma, dzīvības enerģija, drosme, centrs, ap kuru viss griežas

Devīze: Es gribu būt vislabākais! Gribu būt valdnieks! Gribu visus aplaimot ar sevi!

Atslēgas vārdi: teātris, skatuve, apdāvinātība, godīgums, cēlums, radošās spējas, griba, dāsnums, valdonīgums, godkāre, vadītājs, līderis, egoists

Stihija: Uguns

 

Vecākiem, kuru ģimenē ieradies mazais Lauva, būtu skaidri jāapzinās, ka pie viņiem ieradies pats karalis. Mazie Lauvēni jau no mazām dienām gaidīs pret sevi īpašu attieksmi un nepaguruši pieprasīs visu māmiņas uzmanību vienīgi sev. Parasti šie bērni ir pievilcīgi, fiziski labi veidoti un māk atstāt par sevi ļoti labu iespaidu. Bērns jau no mazotnes būs ļoti aktīvs, zinātkārs, tieksies pēc apkārtējo cilvēku uzmanības un apbrīnas. Vairumā gadījumu vēlāk patiesi var izrādīties, ka mazais Lauva ir ļoti talantīgs, radošs un apdāvināts.

Kopā ar mazo Lauvēnu vecāki jau no mazām dienām var doties uz saviesīgiem pasākumiem, teātriem vai bērnu operas izrādēm. Ģimenes pasākumos šo bērnu nebūs viegli laicīgi nolikt gulēt, jo viņš būs gatavs piedalīties svētkos līdz pēdējam viesim. Tā izpaužas Lauvas viena no īpašībām – priecāties un baudīt dzīvi. Lauvām arī vēlāk patiks gan sevi parādīt, gan citus apskatīt, ballēties un pucēties.

 

No 22.07.-01.08. dzimušiem bērniem Lauvas zīmei raksturīgās īpašības būs izteiktas īpaši spilgti. Šie bērni jau no mazām dienām zinās, ko viņi grib un to arī vēlēsies sasniegt. Pārleicināt apkārtējos par pretējo būs teju neiespējami. Var būt izteiktākas egoisma iezīmes, narcisma pazīmes. Veiksme īsos cēlojumos, labas attiecības arbrāļiem, māsām.

 

No 02.08.- 13.08. dzimušie būs veiksmīgi līderi, karaļi vārda vistiešākajā nozīmē, kuri lēnām, bet neatlaidīgi ar savu šarmu un gribasspēku sasniegs ievērojamas virsotnes. Talantīgi, akrtieri, mākslinieki, vadītāji.

 

No 13.08.-23.08. dzimušiem cilvēkiem reizēm pārlieku daudz gribēsies iedziļināties detaļās, analizētt tā iespējasm palaižot labas iespējas dzīvē. Tāpat gribēsies vēl un vēl visu to labo, ar ko dzīvē nāksies saskarties. Ballīšu karaļi. Īstas dāmas un dzentelmeņi. Veiksmīgi, oriģināli, radoši.

 

 

 

Jaunava 23.08.-22.09.

 

Valdošā planēta: Merkurs

Princips: sakari, informācijas nodošana, neitralitāte, objektīvisms, daudzpusība

Devīze: Es nevienam neticu, gribu pats visu izzināt!

Atslēgas vārdi: rūpes par kādu, kārtības mīlestība, stabilitāte, ziņkāre un zinātkāre, darbaholisms, kritika

Stihija: Zeme

 

Vecāki, kuru ģimenē ieradies mazulis Jaunava, var mierīgi uzelpot. Šis bērniņš visbiežāk ir ļoti mierīgs, saprotošs un jau no mazām dienām vēlēsies it visā izpatikt vecākiem. Varētu teikt – vecākiem „ērtais” bērns, kurš nepieprasa sev pārāk daudz uzmanības, mierīgi guļ vai spēlējas savā nodabā. Tomēr tas nenozīmē, ka mazulis būtu pasīvs vai kā savādāk neieinteresēts apkārt notiekošajā. Gluži otrādi – pagaidām viņš pasauli tikai vēro, mācās tās noteikumus un izzina likumus, lai vēlāk varētu perfekti iekļauties sabiedrībā. Barojiet viņu noteiktās stundās, laikus pārtiniet, ģērbiet laika apstākļiem atbilstoši un jums būs pavisam mierīgs un smaidīgs mazulītis.

Lai justos drošībā, šim mazulim ir nepieciešama skaidri pārskatāma struktūra un priekšstats par apkārt notiekošo. Jau no pirmajām dienām (ieteicams jau pirms dzimšanas vēl mammas puncī esot) vecākiem vajadzētu daudz ar bērniņu sarunāties, stāstīt viņam, ko mēs tagad pasāksim, kurp dosimies, kāpēc darām to vai šo utt. Jūsu bērns ir ļoti zinātkārs un patiesi vēlas uzzināt, kas „lācītim vēderā”.

 

No 23.08. – 05.09. dzimušie bērni būs līdzsvaroti, mierīgi, apdomīgi, mācīsies ļoti labi un labprāt iedziļināsies detaļās. Būs apveltīti ar lielisku atmiņu un analītisku pasaules uztveri. Viņiem būs svarīgi, ka viņus uzliela, apbalvo vai kā citādāk ievēro viņu centienus, kaut gan viņi to var arī neizrādīt. Materiālā labklājība.

 

No 06.09.-23.09. dzims izteikti Jaunavas zīmes pārtāvji, kuri būs apveltīti ar lieliskām darba spējām, vēlmi kalpot un palīdzēt apkārtējiem ar praktiskiem darbiem, ne tikai tukšu runāšanu. Šiev var būt cilvēki, kuri dibina reāli darojošos fondus, organizācijas, interesējas par medicine, dzīvnieku aizsardzību. Māksla labi pelīt.

 

Svari 22.09. – 23.10.

 

Valdošā planēta: Venēra

Princips: skaistums, mīlestība, harmonija, kompromiss, diplomātija

Devīze: Dzīvē nav nekā svarīgāka par mīlestību un labām attiecībām! Es negribu karu, gribu mieru!

Atslēgas vārdi: attiecības, laulība, līdzsvars, miers, pievilcība, laba gaume, manieres, etiķete, mode, neizlēmība, slinkums

Stihija: Gaiss

 

Ģimene, kurā piedzimis mazulis Svari, jau no viņa mazām dienām varēs pārliecināties par sava bērniņa vēlēšanos izpatikt apkārtējiem. Mazulītis bieži būs smaidīgs, labā noskaņojumā un ieinteresēti darbosies visās viņam piedāvātajās aktivitātēs. Vairāk par visu šie bērniņi nevēlas palikt vienatnē, jo komunikācija ar apkārtējiem cilvēkiem Svariem liek justies savā elementā. Šādam mazulim ļoti svarīgi, lai apkārt valdītu mierīga atmosfēra, lai vecāki savā starpā labi saprastos. Jebkura disharmonija, strīdi, nesaskaņas ir kā trauksmes signāls mazajam, līdzsvaru mīlošajam bērnam. Lai nomierinātu un iedrošinātu mazuli, jau no mazām dienām vēlams ar viņu daudz sarunāties, skaidrojot apkārt notiekošos procesus vai emocijas, kas dažkārt virmo visapkārt. Nebūtu vēlams, lai bērns dzirdētu, ka vecāki viņa dēļ strīdas, jo viņam ir labi tikai tad, kad visiem apkārtējiem arī ir labi.

Visvairāk mazie Svari vēlas, lai viņa mamma ir smaidīga, skaista un laimīga. Tas daudzējādā ziņā attiecas arī uz tēviem, jo lielā mērā sievietes labsajūta, kopjot un barojot mazuli, ir atkarīga no tā, cik daudz mīlestības un atbalsta viņa saņem no sava mīļotā vīrieša. Tāpēc vecākiem būtu jāatceras, ka viņu ģimenē ieradies īsts attiecību eksperts, kurš jūtīgāk par jebkuru barometru noteiks vismazākās nesaskaņas un nekavējoties uz tām reaģēs! Šāds bērniņš jau kopš dzimšanas jāuztver kā līdzvērtīgs ģimenes loceklis, ļaujot viņam justies vienmēr gaidītam un mīlētam.

 

No 22.09. – 10.10. dzimušie bēni būs ļoti kārtīgi, tīrīgi, akurāti, stādīgi, kas Svariem gan nav pārāk raksturīgi, jo viņiem patīk vairāk baudīt skaistas lietas, nevis iegrimt rutīnas darbā. Šie bērni būs lieliski diplomāti, mācēs sadzīvot ar visiem, risināt konfliktus. Lieliski juristi, skaistumkopšanas specialist. Veiksmīgi, pārliecināti par saviem spēkiem.

 

No 11.10. – 23.10. dzimušiem mazuļi būs vairāk cīnītāji par mieru un taisību, nekā miermilīgi diskutētāji. Viņi nebaidīsies iziet uz konfliktu, lai atrisinātu sasāpējušus jautājumus. Laba gaumes izjūta un stādīgums piemitīs arī otrajā zīmes daļā dzimušajiem. Biznesmeņi, labi kontakti ārzmeēs, labas peļņas iespējas.

 

Skorpions 23.10.-22.11.

 

Valdošā planēta: Plutons (Marss)

Princips: transformācija - nemitīga sevis un apkārtējo pārveidošana, cīņa, nemiers

Devīze: Mīli mani melnu, jo baltu mani visi mīlēs! Es nekad nepadošos!

Atslēgas vārdi: noslēpumi, vara, emocijas, atklāsme, kaislības, greizsirdība, pieķeršanās

Stihija: Ūdens

 

Ja jūsu ģimenē ir piedzimis mazulis Skorpions, tad esiet droši, ka garlaicīgi jums nebūs. Bērns būs ļoti kustīgs, enerģisks, zinātkārs un dzīvespriecīgs. Viņam ļoti patiks cīnīties un baudīt sajūtu, ka dzīve viņam apkārt mutuļo. Jau no mazām dienām mazulis gaidīs  intensīvas jūtas un mīlestības apliecinājumus no vecākiem. Ja viņam tas neizdosies mierīgā ceļā, t.i., ja, viņaprāt, māmiņa viņam pievērsīs par maz uzmanības, bērns var kļūt ļoti uzstājīgs, nepiekāpīgs un prasīgs. Tas var izpausties, gan kā vēlme būt nepārtrauktā kontaktā ar mammu - gulēšana kopā, nemitīga prasīšanās uz rokām, gan kā biežāka vēlme zīst māmiņas krūti.

Vēl būdams  pavisam mazs, šāds bērns var izjust vēlmi diktēt citiem savus noteikumus. Uz to vecākiem vajadzētu reaģēt un stingri turēties pie  vienotiem audzināšanas principiem. Mazie Skorpioni ļoti ātri iemācās manipulēt ar cilvēkiem un pakļaut tos savām vajadzībām, ja jūt, ka viņiem tas tiek ļauts. Zīdainīša vecumā svarīgākais būtu saprast, ka visas bērna kaprīzes domātas tāpēc, lai pārliecinātos, vai viņu kāds patiešām mīl.

Šādiem bērniem nav nepieciešams konkrēts dienas režīms vai skaidri noteikta dienas kārtība. Viņam patiks doties līdzi vecākiem uz dažnedažādām vietām, kur var uzzināt daudz jauna, noslēpumaina un interesanta. Mazais Skorpions nav bailīgs un nedrošs. Tieši otrādi, viņš ir drosmīgs un reizēm pat pārgalvīgs un ļoti sabiedrisks. Kad bērns būs nedaudz paaudzies un sācis rāpot, vislielākā interese viņam būs par tām vietām un lietām mājās, kuras ir tā saucamo aizliegto lietu sarakstā. Jo spēcīgāki aizliegumi, jo spēcīgāka vēlme tos pārkāpt. Nedomājiet, ka jūs spēsiet šādu bērnu iebiedēt ar bubuli vai dusmīgo tanti, kas nāks un bārsies, ja bērns darīs kaut ko aizliegtu. Tieksme pārkāpt robežas, darīt kaut ko slepenu un aizliegtu ir ielikta jūsu bērna šūpulī un saglabāsies visas dzīves garumā. Tāpēc esiet viņam vienmēr blakus un nepaļaujieties uz to, ka bērns pats ņems vērā jūsu aizliegumus vai ierobežojumus. Vai arī patiešām radiet drošus apstākļus tajās vietās, kurās bērns uzturas.

 

 

No 23.10. -07.11. dzimušie bērni būs ļoti veiksmīgi, jo uzdrīkstēsies darīt dzīvē lielas lietas un tās arī veiksmīgi īstenosies. Viņiem patiks izaicinājumi, šķēršļi, jo viņi maces tos pārvarēt. Līderi, vadītāji, biznesmeņi, cilvēki, kuri zina kā vajag darīt, lai apstākļus vērstu par labu sev. Personības, kuras izaicina!

 

07.11.-22.11. dzimušie būs kaisīgi, greizsirdīgi, mīlestību alktoši un dodoši cilvēki, kuriem piemitīs arī radošās spējas, laba intuīcija, arī veiksmīgi un apveltīti ar daudziem talantiem, spēku, izturību, sīkstumu. Dzīvē daudz mīlestības.

 

 

 

Strēlnieks 22.11.- 21.12.

 

Valdošā planēta: Jupiters

Princips: attīstība, paplašināšanās, pārliecība, ticība labajam, došanās uz priekšu

Devīze: Jo vairāk, jo labāk! Nesatraucies par sīkumiem, skaties uz lielām lietām!

Atslēgas vārdi: skolotājs, guru, emocionāls pacēlums, laime, dāsnums, arī izšķērdība, ambīcijas, lieli plāni, augstsirdība, sociālie panākumi, atpazīstamība sabiedrībā

Stihija: Uguns

 

Ja jūsu ģimenē ieradies mazulis Strēlnieks, ziniet, ka pie jums atnācis mazs saulstariņš, kurš ienesīs mājās daudz prieka, līksmes un aktivitātes. Šis bērniņš jau no mazām dienām būs smaidīgs, apmierināts un omulīgs, protams, ja būs pienācīgi paēdis un pārtīts. Biežāk un ātrāk, nekā citi bērni, bērns sāks smaidīt un izrādīs savas prieka izpausmes vecākiem.  Mazo Strēlnieku var droši ņemt līdzi uz saviesīgiem pasākumiem vai doties lielā ļaužu burzmā. Mazulis nebūs ne bailīgs, ne apmulsis. Gluži otrādi, jo lielāka dinamika un vairāk aktivitātes bērnam apkārt norisināsies, jo labāk viņš jutīsies. Jūsu bērns būs ļoti zinātkārs, mīlēs plašumu un nekādā gadījumā negribēs ilgstoši pavadīt laiku vienā vietā. Tajā skaitā arī bērnu sētiņā. Tā nav domāta viņam. Šādu bērniņu mammām varētu ieteikt jau samērā agri doties uz bēbīšu skoliņām, kur bērni satiekas viens ar otru, vingro un labi pavada laiku.

Piedzīvojumu kāre un vēlme uzzināt kaut ko jaunu var pamudināt jūsu bērnu uzrāpties augstāk, ielīst dziļāk vai aiziet tālāk. Tāpēc vienmēr rūpīgi pārbaudiet telpu, kurā jūsu bērns spēlējas vai ilgstoši atrodas. Nebūtu ieteicams viņu atstāt vienu, cerot, ka gan jau viņš to vāzi neaizsniegs vai uz tā skapīša neuzrāpsies. Gan aizsniegs, gan uzrāpsies un izdarīs vēl daudz ko vairāk.

Attiecībās ar pārējiem ģimenes locekļiem mazais būs atvērts un ļoti draudzīgs. Viņam patiks lieli ģimenes saieti, kur sanāk kopā dažādas paaudzes, dalās ar savu dzīves pieredzi, ietur gardu maltīti un labi pavada laiku.  Tā kā mazulim Strēlniekam bērnībā apetīte var būt pat nedaudz pat labu, noteikti vajadzētu ievērot noteiktās maisījuma devas, ja māmiņa nebaro bērniņu ar krūti. Strēlniekiem bērnībā ir tieksme uz apaļumu, kas vēlākos gados mazinās viņu daudzveidīgā un aktīvā dzīvesveida rezultātā.

 

 

No 22.11. – 09.12. dzims bērni, kuri domās un darīs lielas lietas. Mācīsies ļoti atbildīgi un skolas gados jau pastirpināti sāks interesēties par to, kā mainīt pasauli, padarot to labāku, skaistāku, citādāku. Brīžiem gan var būt sajūta, ka īsti nav skaidrs, kurp doties. Galvenias, lai notiktu kustība, lai būtu virzība uz priekšu, progresa virzienā.Diplomāti, juristi, ārzemju cilvēki.

 

No 10.12.-21.12. dzimušie bērni būs ļoti atbildīgi par to, ko dara. Ātri jutīsies kā pieauguši, vēlēsies darīt visu kā lielie brāļi un māsas. Būs apveltīti ar lielu izturību, sīkstumu, original domāšanu, spēju darīt lielas lietas. Vadītāji, valsts vīri, biznesmeņi, caursišanas spējas, spēcīgi, izturīgi cilvēki.