• lv
  • en
  • de

Dzīve notiek šeit un tagad. Nav cita mirkļa, kurā varētu kaut ko mainīt, kā vien šis brīdis, ši sekunde, šis elpas vilciens!

Mans Mazais

Kā astroloģija var palīdzēt, plānojot grūtniecību


ceturtdiena, 10.oktobris, 2013 06:18

Raksts tapis sadarbībā ar žurnālu ''Prakstiskā astroloģija''

 

1. Ko dara astrologi, kad sievietes interesējas par vēlamo laiku mazuļa plānošanai? Grūtniecības plānošanas kalendārs.

 


Ja sieviete nāk pie astrologa ar jautājumu par vēlamo laiku bērniņa ieņemšanai, vispirms skatos viņas astroloģisko karti kopumā. Aplūkoti tiek parametri, kuri nosaka sievietes potenciālo auglību, iespējamos šķēršļus utt. Parasti pie astrologa nāk tad, kad ir kādas problēmas vai bērniņš vienkārši nepiesākās. Ļoti reti nāk sievietes, kuras vēl nav mēģinājušas palikt stāvoklī un vēlas zināt labvēlīgākos laikus, kad to darīt. Tā ir liela kļūda, jo bērna ieņemšanai ir jāgatavojas. Vislabāk, ja to dara abi partneri kopā. Tāpēc konsultācijā vēlams aplūkot abu potenciālo vecāku astroloģiskās kartes, to saderību, veiksmīgākos brīžus noteiktām darbībām utt.


2. Kas saistībā ar bērniņa ieņemšanu parādās astroloģiskajā kartē?

 


Pirmkārt, tiek skatīta piektā māja, kas tradicionāli atbild par bērniem, kā arī tās pārvaldnieka novietojums un planētas, kuras atrodas šajā mājā, to aspekti. Tāpat neapšaubāmi nozīmīgs faktors ir sievietes Mēness novietojums dzimšanas brīdī, tā aspekti un aspektu kombinācijas. Grūtniecības gadījumā var tikt aplūkota arī pirmā māja, kas atbild par cilvēka izskatu, kā arī astotā māja, kas atbild par dzemdībām. Reizēm tiek akcentēta desmitā māja, kas liek uzņemties atbildību, maina statusu utt. Aspektu kombinācijas, kas veicina grūtniecības iestāšanos var būt dažādas. Tas atkarīgs no konkrētā cilvēka natālā apsolījuma jeb potenciālajām iespējām.


3. Kā astroloģiskajā kartē iespējams izpētīt grūtniecības periodu un noteikt auglīgāko periodu, kad ieņemt bērniņu?

 

Kad grūtniecība jau iestājusies, tās gaitu nosaka sievietes natālais Mēness (aspekti, zīme, māja) un aspektu kombinācijas, kas veidojas tranzītu ietekmē attiecībā pret natālo Mēnesi, piekto māju, tās pārvaldnieku un tajā esošajām planētām. Tradicionāli veiksmīgākais periods sievietei ir brīdis, kad dzimšanas horoskopā veidojas  labvēlīgas aspektu kombinācijas starp planētām un mājām,  kuras atbild par grūtniecību, dzemdībām, veselību utt. Grūtākos periodus nosaka pēc tādas audzinošas planētas kā Saturns, novietojuma  un tā veidotajiem aspekti, dažkārt savu lomu nospēlē tādas planētas, kā Marss, Urāns, Plutons, kas tradicionāli astroloģijā skaitās nelabvēlīgas.
Katrai sievieti ir auglīgākie un neauglīgā periodi, kurus ar astroloģijas palīdzību var ļoti labi redzēt un prognozēt. Tomēr nevajag domāt, ka astrologs ir Dievs un, izvēloties vislabvēlīgāko laiku ieņemšanai, tomēr netiek dota garantija, ka rezultāts būs 100% veiksmīgs.

 

4. Kas ir auglīgie periodi? Kādas šogad  sievietēm prognozes?

 

Auglīgais periods ir tad, kad pēc astroloģiskajiem rādītājiem grūtniecību veicina vairāk pozitīvi faktori, nekā negatīvi. Tomēr šajā brīdī der atcerēties, ka nekad viss nebūs ideāli, ja tas sievieti nav ielikts šūpulī. Tāpēc sievietēm ar sarežģītiem horoskopiem ir grūti noteikt labvēlīgākos laikus, jo jau pašos pamatos ieliktas grūtības, kas jāpārvar.
Ja sieviete to apzinās, strādā ar sevi, pieliktās pūles bieži vainagojas ar panākumiem. Turpretim, ja neapzināti savās likstās un nedienās tiek vainoti citi – vecāki, vīrs, grūtā dzīve utt., situācija risinās daudz sarežģītāk. Svarīgākais šķērslis, kurš pēc maniem novērojumiem traucē sievietei palikt stāvoklī, ir sarežģītas attiecības ar māti. Tā ir sievišķā enerģija, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē. Ja sievietei ir sliktas attiecības ar savu mammu, varu teikt pilnīgi noteikti, ka viņai būs jāpārvar grūtības, kas saistītas ar bērniņa ieņemšanu, iznēsāšanu vai dzemdēšanu. Tā, ka pirms plānot grūtniecību, ir vērts aizdomāties arī par šiem jautājumiem.
Par šo gadu varu teikt, ka laika periods no 26.06.2013. – 16.07.2014. ir viens no labākajiem gan bērniņa ieņemšanai, gan dzemdēšanai, gan ģimenes veidošanai. Protams, neaizmirsīsim par individuālo horoskopu un tā veidotajām niansēm, kuras būtu vēlams aplūkot individuālā konsultācijā pie astrologa.

 
5. Kā vērtējat hipotēzi – vislabvēlīgākais bērniņa ieņemšanai ir menstruāciju laiks?

 

Man nav tādas informācijas, ka šis būtu labvēlīgākais laiks. Es uzskatu, ka menstruāciju periodā nav labvēlīgi nodarboties ar seksuālām attiecībām, jo šajās dienās sieviete attīrās no visa liekā, kas viņai organismā mēneša laikā sakrājies.