• lv
  • en
  • de

Dzīve notiek šeit un tagad. Nav cita mirkļa, kurā varētu kaut ko mainīt, kā vien šis brīdis, ši sekunde, šis elpas vilciens!

Konsultācijas

 


       Mana lielākā interese astroloģijā ir cilvēka attiecības pašam ar sevi jeb dziļāka sevis izpratne un apzināšanās, jo no tā, kāds būs cilvēks patiesībā, būs atkarīgas arī viņa attiecības ar citiem cilvēkiem un pasauli.

Astroloģija ir brīnišķīgs intruments, kas ļauj ieskatīties cilvēka dvēseles dziļākajos nostūros un atrasts atbildes uz nozīmīgiem jautājumiem.Šis ir īpašs laiks un tajā notiek daudz brīnumainu lietu. Atliek tikai tām ļauties un piedzīvot SKAISTĀKOS MIRKĻUS SAVĀ DZĪVĒ!


Konsultācijās izskatu tādus jautājumus kā partnerattiecības, attiecības laulībā, vecāku-bērnu attiecības, seksuālās attiecības. Mana pieredze un Dzīves skola ļauj saskatīt būtiskāko, kas cilvēkam traucē izkļūt no iestrēgušas situācijai vai atrisināt samezglojušos mezglus. Iesaku metodes, kas palīdz augt un attīstīties arī turpmāk. 

 

Palīdzu atrast atbildes uz jautājumiem:

 

Kāds ir mans dzīves uzdevums?

Kas man šajā pasaulē jāpaveic?

Kāpēc es nevaru izveidot attiecības?

Kāpēc partneris mani nesaprot?

Kad man ir labvēlīgākais laiks laulībām, randiņiem?

Kādā dzīves posmā šobrīd atrodos? Kad tas beigsies?

 

Palīdzu saskatīt izejas variantus no konkrētās situācijas. Manas konsultācijas mērķis ir ļaut klientam saskatīt savu situāciju no plašāka un dziļāka redzes leņķa.

 

Konsultēju arī tādos jautājumos kā:

 

  •               Profesionālā izvēle, spējas, talanti;

  •               Studijas, nākotnes plāni;

  •               Piemērotākā laika izvēle bērniņa plānošanai, laulībām, darba vietas maiņai u.c.;

  •               Atbildes uz konkrētiem jautājumiem

     

                

Privātās konsultācijas sniedzu no 2007. gada


Konsultēju attālināti: Skaipā (Skaipa vārds: agnese furmane)

WhatsApp, FaceTime, Messenger

Sniedzu kodolīgas, rakstiskas atbildes uz jautājumiem e-pastā


Uz konsultācijām var pieteikties, rakstot uz e-pastu

furmane.agnese@gmail.com


Jānorāda dzimšanas dati, laiks, vieta un jautājumi, kuri interesē. Ja runa iet par attiecībām, nepieciešami arī partnera dati.

Konsultācija maksā 70 EUR pirmreizējiem klientiem, ja tiek ieniegti dati par vienu cilvēku + viens cilvēks, ja runa iet par partnerattiecībām.

Par katru nākamo cilvēku 10 EUR ( piemēram, ja vēlaties uzzināt saderību ar vairākiem partneriem, vai papildus partnerattiecībām noskaidrot saderību ar vecākiem, bērnu spējas un talantus, attiecības ar kolēģiem, radiem  utt.)

65 EUR atkārtoti + 10 EUR par par katru nākamo cilvēku

konsultācijas ilgums līdz 1 stundai. 

Pirms konsultācijas izrakstu rēķinu, kurš jāapmaksā līdz konsultācijas dienai ( naudai jābūt ienākušai kontā).

Atbildes e-pastā maksā atkarībā no jautājumu skaita, bet ne mazāk par 70 EUR. Samaksas kātība tāda pati. Kodolīgas atbildes sniedzu nedēļas laikā no priekšapmaksas saņemšanas.

Jauniešiem, kuri interesējas tikai par studiju izvēles iespējām,  atbilde e-pastā 50 EUR, attālināta saruna 50 EUR,  ilgums līdz 1/2 stundai.